1

 Bize Diş Sorunlarınızı Ayrıntılı Olarak Anlatın

Aşağıdaki iletişim formunu doldurun ve ağız ve dişlerinizden şikayetlerinizi ayrıntılı olarak yazın. Diş röntgeni ile ağız içi ve dışından fotoğraflar  eklemeyi unutmayın.

Sağlık turizminde Türkiye

Günümüzde turistler; gezmek, eğlenmek, yemek-içmek ve konaklamak için gittiği ülkelerde sağlıkla ilgili problemlerini de giderir hale gelmişlerdir. Seyahat etmek sureti ile ikamet ettiği yerin dışında konaklayarak tedavi olmayı amaçlayan insanların hareketi, sağlık turizmi kavramının ortaya çıkmasına neden olmuştur.

2009 yılında dünyanın en çok turist çeken ve en çok turizm gelirine sahip ilk 10 ülke sıralamasına göre Türkiye; gelen turist sayısında 7. sırada, turizm gelirleri arasında ise 9. sırada yer almaktadır. Özellikle medikal turizm alanında rekabetçi fiyat uygulamasına sahip bir ülke konumunda bulunan Türkiye, Avrupa ve Amerika’nın diş tedavi fiyatlarının çok daha altında bir fiyat politikasına sahiptir. Uygun fiyatlarının yanı sıra, hastalara sıra bekletmeden kısa sürede tedavi olanakları ve ülkelerinde karşılaştıklarından çok daha güler yüzlü bir hizmet anlayışı sunarak memnuniyet oranında yüksek başarı sağlamaktadır.

Image by Mar Cerdeira
Afyonkarahisar'da sağlık turizmi

Sizlere öncelikle Afyonkarahisar'dan

bahsedelim. Afyonkarahisar özellikle kaplıca otelleri ve villalarıyla ünlenmiş romatizmal ve bir çok hastalık için biçilmiş kaptan olan pilot illerimizden biridir.

Açık ve kapalı AVM'leri bulunan kendine özgü lezzetli yemekleriyle tanınan şehrimizde Frig vadisi aktiviteleri, Ayazini, Acıgöl flamingoları, Emre gölü doğal güzellikleri, Afyon kalesi, piknik merkezleri ile sizlere çeşitli aktiviteler sunmaktadır.Ayrıca  Eskişehir Antalya Ankara hatta İstanbul ve İzmir illeri için yakın şehirlerden biri olma özelliğiyle de sizlere daha fazla imkan sunmaktadır.

(ANLAŞMALI OTELLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.)
 

Tedavi için bize başvuran hastalarımızın ihtiyaçlarını doğru belirlemek için öncelikle 3-4 adet fotoğraf veya bir panoramik röntgen  istiyoruz. Eğer panoramik bir röntgenleri bulunmuyorsa, istedikleri bir röntgen merkezine başvurabileceklerini ya da kendilerine en yakın röntgen merkezini öğrenmek için bizi aramalarını söylüyoruz. Ve hastamız için en uygun röntgen merkezini kısa sürede bularak, randevularını birlikte planlıyoruz. 

Bize ulaşan fotoğraf veya panoramik röntgen ile hekimlerimiz kişiye en uygun Diş Tedavi Planını hazırlıyor ve hastalara ulaşarak detaylı bir bilgilendirme yapıyor. Soru cevap şeklinde ilerleyen bu görüşmeler sonucu hasta tüm beklentilerini anlatabilmiş, aklına takılan tüm soruların yanıtlarını açıkça öğrenmiş oluyor. 

Diş tedavisine başlamak isteyen hastaların verdiği onayın ardından, kişinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda bir seyahat planı hazırlanıyor. Belirlenen randevu gününe uygun olarak; konaklama, uçuş ve transfer organizasyonları karşılıklı olarak planlanıyor. Hasta Türkiye'ye geldiği günden itibaren kliniğimizde ağırlanıyor ve tadavilerine başlanıp söylenen süreç içinde tamamlanıyor. Beyhan Özçelik Ağız Diş Sağlığı kliniğinde tedavi olacak misafirler için her ayrıntı hassasiyetle düşünüyor. 

KİŞİYE ÖZEL TEDAVİ PLANI